O spolku

Nabízíme bezplatné poradenství a pomoc restituentům, kteří se ke svým restitučním nárokům včas přihlásili.

Kdo jsme a co děláme

Proč
My restituenti?

• My restituenti je spolek založený skupinou restituentů, kteří za sebou mají úspěšné soudní spory o spravedlivé restituční vyrovnání a rozhodli se předávat své zkušenosti a kontakty ostatním restituentům.
  • Spolek poskytuje bezplatné poradenství všem oprávněným osobám, které si neví rady, jak postupovat v řešení svých restitucí.
  • Posláním spolku je podporovat restituenty a jejich rodiny, aby znali svá práva a možnosti, a šířit aktuální informace o restituční tématice.
  • Spolek funguje na celém území České republiky.
  • Přečtěte si naši zprávu o činnosti spolku za rok 2021

Na čem si zakládáme

Od založení spolku do nás vložily důvěru již stovky rodin. Dobře víme, že za každým restitučním procesem se skrývá konkrétní lidský příběh, který je mnohdy plný bolestivých vzpomínek a frustrujících snah o spravedlivé vyrovnání. Proto jsme náš spolek postavili na několika důležitých pilířích.

Srozumitelnost

Celým restitučním procesem vás krok za krokem provedeme. Vše vám srozumitelně vysvětlíme a o všem vás včas informujeme.

Transparentnost

Nic neskrýváme. O všem s vámi budeme mluvit na rovinu. Vždy budete předem přesně vědět, k čemu se zavazujete.

Důvěryhodnost

Pracujeme jen s ověřenými informacemi. Dodržíme, co slíbíme a neslibujeme nic, co nemůžeme splnit.

Profesionalita

Díky našim dlouholetým zkušenostem s restitucemi využíváme pouze ověřené a důvěryhodné partnery.

Individuální přístup

Vaše spokojenost je naší prioritou. Proto vše řešíme individuálně a s respektem k vašim potřebám.

Spolek v číslech

Denně se na nás obrací rodiny z celé České republiky. Víme, že naše práce má smysl.

rok fungování

milionů vyhráno restituentům

zodpovězených dotazů

prověřených rodin

Kdo jsme a co děláme

Předsedkyně spolku

Petra Devine byla do funkce předsedkyně jmenována v prosinci 2021.

Naši klienti si ji zamilovali především pro její lidský přístup, empatii a osobní péči, kterou věnuje každému případu.